REMIÁŠOVÁ NA PROTIKORUPČNOM POCHODE

Na včerajšom protikorupčnom pochode sa zúčastnila aj pani Remiášová, ktorá začala svoj príhovor slovami: „Ani netušíte, aká som šťastná, že tu môžem byť s vami“. Jej príbeh v nás prirodzene budí hlboký súcit a tejto dáme by som rada venovala dnešnú analýzu.

Všimnite si hlbokú zostupujúcu vrásku na čele, medzi obočím. O tejto vráske sa vravieva, že je to vráska diplomatov. Do tváre sa zapíše u tých, ktorí sú rozvážni. Prezentuje rovnako duševné sústredenie a ak ju u niekoho spozorujete, vedzte, že sa tak ľahko nevzdá.

Previsnuté viečka, ktoré ľahko zakrývajú oči, naznačujú intenzívny vnútorný život, introvertnejšiu povahu a „trávenie“ situácií skôr v sebe, ako navonok.

Všimnite si, že jej ústa sú užšie, v ľahkom napätí a podobne ako jej viečka a oči, naznačujú skôr uzavretú a opatrnejšiu povahu. Úzke pery sa objavujú u ľudí, ktorí majú silnú vôľu a odhodlanie.

A kde sa v jej tvári zapísal smútok? Klesajúce vrásky od koreňa nosa smerom k čeľustiam a od nosa smerom k brade sú práve tie, ktoré počas jej života aktivizoval smútok.

„Mám pre vás odkaz, ktorý nesiem vo svojom srdci už vyše 20 rokov. Bojujte za svoje práva na život. Nedovoľte, aby vám niekto na ne siahol,“ odkázala vo svojom vystúpení Anna Remiášová.

Prajem vám krásny deň

Analýzy reči tela vo svete s BodyTalks prichádzajú do vašich email schránok. Nezmeškajte už ani jednu analýzu.

Monika Stehlíková

Monika Stehlíková

Pravidelne analyzujeme dianie doma aj vo svete z pohľadu REČI TELA. Odborne hodnotí osobná koučka a dlhoročná trénerka Monika Stehlíková, autorka značky BodyTalks.

Je zakladateľkou značky BodyTalks a autorkou metodiky „Vedomá reč tela“. Za jej odbornosťou stoja vzdelávacie organizácie ako Essenský inštitút V Nemecku či britská asociácia DanceMovement Psychotherapy. Viac než 20 rokov pomáha klientom rásť v oblasti neverbálnej komunikácie a práce s telom. Je tiež predsedníčkou Slovenskej asociácie tanečno-pohybovej terapie a členkou ďalších európskych odborných organizácií.