Zažívate nadmerný stres v bežných životných situáciách? Alebo je záťaž namieste, pretože sa vám nedarí dosiahnuť balans medzi prácou a voľným časom? Možno máte dokonca bolesti chrbta a hlavy a občas sa vám ťažko dýcha. Alebo sa nedokážete presadiť a ľudia vás nepočúvajú?

Objavme spoločne vás prirodzený potenciál a vyriešme raz a navždy príčiny a nie len následky. Telo a psychika sú ako prepojené nádoby a na telesnej úrovni je možné vyriešiť mnoho problémov.

Služby individuálnym klientom

Individuálne konzultácie

Ide o 60 až 90 minútové stretnutia, ktoré sú šité na mieru vašim témam, ktoré vás trápia v pracovnom i osobnom živote.

Tréningy pre verejnosť

Tréning je intenzívne vzdelávanie úzko prepojené s praktickými ukážkami a nácvikmi a trvá v rozpätí od jedného do troch dní.

Online vzdelávanie

V našom online programe vám dávame k dispozícii niekoľko nástrojov zadarmo. O niekoľko mesiacov v našom menu objavíte aj on-line tréningy Majster reči tela a Zvládanie stresu.

Analýza pohybového prejavu

Máte možnosť získať odbornú spätnú väzbu na vašu reč tela počas verejného vystúpenia, z videoblogu alebo bežného rozhovoru. Zistite, ako pôsobíte na druhých!

Otvorené tréningy pre verejnosť

Majster reči tela

25. – 26. apríl 2017 v krásnom prostredí Harmónie v Harmónii pri Modre na vás čaká intenzívny tréning Majster reči tela vedení 4 odborníkmi v neverbálnej komunikácii: Váš prejav sa stane sebavedomejší, váš vzhľad dokonale zladený, získate tipy pre zdravé držanie tela, rozozvučí sa váš hlas a urobíte veľký krok k lepšiemu porozumeniu reči tela iných.

Nespútaný hlas v živom tele

2. – 3. – 4. júna 2017 v krásnom prostredí kaštieľa v Ivánke pri Dunaji zažijete na vlastnej koži prepojenie práce s hlasom telom a pohybom. Živosť vášho prejavu je ukrytá v hlase, tele a vašom dychu. Na tomto workshope ju zažijete naplno!

Referencie

Aneta Lisá

“Monika ma priviedla na dve vzácne cesty- cestu súcitu a dobrotivosti voči sebe samej a vlastnému vnútru. Postupne som to dokázala čoraz viac skutočne žiť vďaka jej láskavému vedeniu a vďaka druhej ceste na ktorú ma pozvala- ceste k vlastnej hĺbke, podstate a jej vyjadreniu skrze expresiu tela, ktoré v sebe skrýva neuveriteľnú múdrosť. Začala som mu vedome načúvať, učím sa tomu, som fascinovaná a teším sa na každý ďalší krok.”

Aneta Lisátelevízna moderátorka TVLux
Zuzana Minarovičová

“Niekedy sa v našich životoch dostaneme na bod mrazu – máme všetko čo sme chceli a napriek tomu nám niečo chýba. A tak sa dialo aj u mňa. Monikine otázky a zadania „domácich úloh“ s jej typickým nevtieravým a  nehodnotiacim počúvaním ma nakopli presne tam, kam som potrebovala. Takže, ak ešte niekedy zamrznem, viem komu volám :).”

Zuzana Minarovičovákouč
Mirka Hranková

“Stretnutia s Monikou mi vždy dali to, čo som práve potrebovala: silu, usmernenie, poučenie a zároveň uvoľnenie a relax. Pre mňa sa problémy zmenili na výzvy, a nie je to iba fráza.”

Mirka Hrankovámanaging director