Na hranici známeho s neznámym poznávame, kým sme, čo v nás drieme a čo dokážeme. Keď prekročíme bezpečnú zónu, otvoria sa nové možnosti.
 
Workshop je pre vás, ak:
• Chcete podporiť svoju motiváciu
• Chcete nadobudnúť prirodzený vplyv
• Túžite po pozitívnom a energickom vyžarovaní
• Chcete byť zdravší a vitálnejší a nadobro sa zbaviť prepadov energie
 
Cieľom workshopu je cez telo a hlas vnímať, ako funguje psychika, emocionalita, spôsob nášho uvažovania a prežívania. Čo bolo skôr, sliepka, či vajce? Telo, či naše psychické kvality? Veď keď denne cvičím, začnem sa inak cítiť. Ale keď som smutný a skľúčený, moje telo to neprehliadnuteľne vraví hlasno celému okoliu. Tak čo je skôr? Skúsime na to spolu prísť.
 
Ak ste v rámci osobnostného rozvoja absolvovali viaceré školenia a spoznali viaceré prístupy, skúšali ste ich uviesť do praxe, no časom ste stratili motiváciu, alebo ste nevedeli, ako to v realite života uchopiť, je vysoko pravdepodobné, že v procese implementácie ste zabudli na telo. Telo je kľúčom k zdraviu, efektivite, vitalite a výkonu.
 
Oplatí sa vám stretnúť sa so svojím fyzičnom, ktorého sa v bežnom živote často bojíme. V bezpečnom priestore pod vedením skúsených profesionálok to však bude zábavné a zároveň hlboko uzdravujúce.
 
Čo si z workhsopu odnesiete domov aj do kancelárie
 
Workshop je zameraný na konkrétne postupy a metódy, ktoré pomocou prepojenia psychiky s telom pomôžu
• Zosúladiť reč tela s realitou
• Lepšie zvládať stres
• Pôsobiť aj cítiť sa profesionálnejšie, sebaistejšie
• Efektívnejšie pracovať s vnútornou motiváciou a pretaviť ju do konkrétnych aktivít
• Byť vitálnejší a lepšie pracovať s energiou, aktívnejšie tráviť voľný čas
• Lepšie pracovať so svojimi emóciami
• Pokojnejšie čeliť neočakávaným situáciám a problémom a byť orientovaný na ich efektívne riešenia
 
…v skratke, byť šťastnejší a úspešnejší

AKO BUDE TRÉNING PREBIEHAŤ?

Budeme sa spolu zabávať. Budeme sa hýbať, experimentovať, preciťovať a vnímať. Budeme sa spoznávať. Budeme pracovať individuálne aj v rámci skupiny, kde vytvoríme bezpečné, pokojné a rešpektujúce prostredie. Naučíme sa, čo sú telové schémy, pohybové kvality a telová pamäť a ako s nimi pracovať.

PREČO TRÉNING FUNGUJE AJ V PRAXI?

V súčasnosti koncept embodimentu tj.že psychika je priamo ukotvená v tele  je akceptovaný všetkými humanitnými vedami v celosvetovom meradle. Niet pochýb o tom, že pamäť tela je ďaleko širšia, ako pamäť jej časti (hlavy). Zmenou na úrovni tela a pocitov v tele, prichádza reálna zmena aj do vášho súkromného a profesionálneho života.

 

„Téma prepojenia tela a mysle ma fascinuje už vyše 20 rokov. Neustále sa vzdelávam, práca je mojím koníčkom a súčasťou života mňa aj mojej rodiny, a napriek tomu ma vždy znovu a znovu prekvapujú úžasné a konkrétne výsledky, ktoré metóda BodyTalks prináša. Pomáham svojim klientom objavovať možnosti osobného aj kariérneho rozvoja a tento workshop som vytvorila pre všetkých, ktorí sa chcú rozvíjať a skvalitniť svoj život, byť zdravší, šťastnejší, vitálnejší a úspešnejší.“

Monika Stehlíkováautorka metodiky Vedomá reč tela, odborníčka na neverbálnu komunikáciu

VEDOMÁ REČ TELA  je inovatívny prístup, ktorý sa vyvíjal 20 rokov. Zakladateľká Monika Stehlíková spolu so svojím tímom expertov rozvíja vlastnú metodiku „vedomej reči tela“, prístupu, ktorý rešpektuje a rozvíja autentický prejav každého z nás. Klientom pomáha osobnostne rásť rešpektujúc ich psychické aj telesné možnosti. K januáru 2018 má Monika a jej tím za sebou 11 500 hodín práce so skupinami a 1 800 hodín práce s individuálnymi klientami. Nachádzajú sa medzi nimi top manažéri, podnikatelia, politici, mediálne známe osobnosti z kultúrneho života, či bežní ľudia, ktorí túžia skvalitniť svoj súkromný aj profesný život, či vyriešiť problém či traumu, ktorá im dlhodobo ovplyvňuje kvalitu života. BodyTalks je komplexný a veľmi individuálny program, ktorý končí konkrétnymi a ihneď badateľnými výsledkami.

Termín: 21. 6. 2018
Čas: 9:30 – 17:30
Miesto: Bratislavské štúdio ZWENG, Prešovská 45

Chcete to zažiť a do svojho profesionálneho aj súkromného života vniesť nový vietor? Dajte o sebe vedieť a zarezervujte si miesto.

Cena celodňového tréningu vrátate coffe-breaks: 229 eur vrátane DPH.

Počet účastníkov je max 10. Neváhajte, otvorené workshopy BodyTalks sú tu pre tých, ktorí očakávajú (nielen od života) viac

Máte zamestnávateľa, ktorý vrámci vášho rozvoja podporuje vzdelávanie? Prepojte nás, všetku administratívu zastreší naša asistentka Gabika, kontaktujte nás, promtne sa o túto komunikáciu postaráme.

Harmonogram celodňového workshopu

9.00 – 9.15 privítanie a predstavenie programu

9.15 – 10.00 vzájomné predstavenie a vzájomné naladenie sa (aj v pohybe)

10.00 – 10.45 teoretické zarámcovanie, prečo techniky, ktoré sa budeme učiť fungujú a porozumenie princípu, aby ste mohli to, čo sa naučíte efektívne používať v praxi

10.45 – 11.00 prestávka

11.00 – 12.30 Praktické nástroje na to, ako sa dá „prepisovať“ telová pamäť tj. ako v tele zmeniť zapamätaný zážitok, ktorý nám bráni fungovať v pracovnom či súkromnom živote efektívne

12.30 – 13.30 obed

13.30 – 14.00 poobedná relaxácia na harmonizáciu a odbúranie stresu z tela

14.00 – 15.30 Techniky, ako z tela dostať von napätie, stres, trému, nervozitu, či podráždenie

15.30 – 15.45 prestávka

15.45 – 17.00 Priestor pre otázky a konkrétnu implementáciu naučeného do praxe (cieľom je, aby každý účastník dostal osobitný „návod na seba“ a rozumel tomu, ako to v praxi používať)