Vitajte!

medzi odborníkmi na neverbalitu a reč tela.

Vedeli ste, že verbálna komunikácia tvorí len 7 % oproti 93 %, ktoré sú prisúdené neverbálnym prejavom? A dokonca až 38 % z toho istého koláča tvorí váš hlasový prejav.

Od čias, kedy John F. Kennedy vyhral voľby vďaka novinke, televíznej kampani, stala sa reč tela nutnou výbavou každého človeka, ktorý chce byť úspešný. Americký prezident bol totiž už nielen „počutý“ ale aj masovo „videný“.

Prinášame vlastnú metodiku VEDOMEJ REČI TELA, ktorá hovorí o individualite a jedinečnosti každého človeka. Rozvoj našich klientov a ich neverbality šijeme presne na mieru osobnosti a tiež telesným danostiam.

Už dávno neplatí, že len ten, kto má vystretý chrbát, pôsobí sebavedomo.

Od roku 1996 sa venujeme štúdiu reči tela, zachytávame najnovšie trendy a pomáhame ľuďom i firmám po celom Slovensku i Česku dosahovať zámery ľahšie a efektívnejšie.

Tím lektorov

Monika Stehlíková

Monika Stehlíková

Je zakladateľkou značky BodyTalks a autorkou metodiky „Vedomá reč tela“. Za jej odbornosťou stoja vzdelávacie organizácie ako Essenský inštitút V Nemecku či britská asociácia DanceMovement Psychotherapy. Viac než 20 rokov pomáha klientom rásť v oblasti neverbálnej komunikácie a práce s telom. Je tiež predsedníčkou Slovenskej asociácie tanečno-pohybovej terapie a členkou ďalších európskych odborných organizácií.

Ján Sekereš

Ján Sekereš

Ako fyzioterapeut, terapeut a tréner sa venuje poradenstvu a edukácii v oblasti správneho držania tela už niekoľko rokov. Zosobňuje profesionalitu a ľudskosť a je súčasťou programov PowerBody Language a Školy chrbta. Pôsobí tiež pod vlastnou značkou Slovak Strength Institute.

Lucia Stašeková

Lucia Stašeková

Zastáva úlohu kreatívnej soft skill lektorky v oblasti komunikácie, time a stres managementu, prezentačných zručností a kreativity. Je andragogičkou a študentkou tanečno-pohybovej terapie. Stretnúť ju môžete v programoch Reč tela, Efektívna komunikácia, Prezentačné zručnosti a Stres manažment.

Pavlína Mikuličková

Pavlína Mikuličková

Junior konzultantka BodyTalks, psychologička, tanečníčka a tanečno-pohybová terapeutka vedie protistresové hodiny ranných cvičení a seba-rozvojové skupiny. Môžete sa s ňou stretnúť v rámci tréningu PowerBody Language, Komunikačný tréning, Prezentačné zručnosti a Stres manažment.

Sebastiana Black

Sebastiana Black

Je špecialistka na hlasovo-pohybovú terapiu a momentálne pôsobí v Anglicku a ako externá konzultantka BodyTalks. Vyštudovala IAVMT - International Association for Voice Movement Therapy v USA a aktuálne vedie workshopy zamerané na rozvoj hlasového prejavu. Je speváčkou, textárkou a hudobnou skladateľkou. Je spoluzakladatelkou terapeutického centra Norfolk Voice Movement Therapy Centre v britském Norwich.

Tóno Gúth z bubnovej školy Rytmika

Tóno Gúth z bubnovej školy Rytmika

Takmer dvadsaťročná spolupráca s Tónom nám umožňuje vytvárať netradičné pohybové, tanečné, improvizačné a bubnovacie workshopy alebo teambuildingy. Je zakladateľom etnobubnovej školy Rytmika a zakladajúcim členom skupiny La3noCubano.

Dohodnite si stretnutie s odborníkom z nášho tímu. Napíšte nám a do predmetu vložte meno lektora alebo oblasť, ktorá vás zaujíma.