Efektívna komunikácia

Práca iba pre odvážnych!
Žiaľ, nie sme takí bystrí a múdri, ako si myslíme.
Kto má chuť pozrieť sa pravde do očí?
Domýšľame si, konfabulujeme, retrospektívne dotvárame spomienky, dokážeme racionálne odôvodniť emocionálne rozhodnutie a keď držíme šálku s teplým čajom, nevedome vyhodnotíme človeka sediaceho oproti za prívetivejšieho a vrúcnejšieho, ako keby sme pili vychladený drink.
Ste pripravení odhaliť, čo je za bežnou komunikáciou a získať ešte čosi navyše?

Čo získate spoluprácou s BodyTalks ?

V komunikácii na nás číhajú mnohé fenomény ako napr. konfirmačné skreslenie (práca s prvým dojmom a následne prijímanými rozhodnutiami), priming (keď sa s niekým rozprávate a držíte v rukách teplý nápoj, pripadá vám vrúcnejší a priateľskejší, akoby ste mali v rukách studený drink), skupinové myšlienkové skreslenie (ako sa navzájom ovplyvňujeme) a veľa iných. A vy sa ich naučíte vnímať a pracovať s nimi!

Naučíte sa komunikovať pozitívnejšie, odbremeníte svoj prejav od záporu „ne“ a objavíte silu motivačných slov „mal by som“, „chcem“ a „musím“.

Predsudky sú prítomné v živote každého z nás, avšak v biznis rozhodnutiach nás môžu viesť nesprávnou cestou. Do tejto pasce sa už chytiť nedáte!

Vďaka asertivite, ktorú rozviniete nielen na úrovni verbálnej, ale aj neverbálnej, sa naučíte byť zrozumiteľnejší, dôraznejší a transparentnejší vo vzťahoch ku kolegom či podriadeným.

Naučíte sa tiež efektívnejšie pracovať s informáciami, ktoré k vám vysiela váš komunikačný partner svojou rečou tela

Čo hovoria tí, ktorí sa tréningu zúčastnili?

“Mám za sebou veľa komunikačných tréningov, ale až teraz som nadobudla pocit, že začínam rozumieť, čo je za tým. Väčšie porozumenie prináša so sebou väčší nadhľad, čo v mojej manažérskej práci potrebujem.”

(Marta, District managerka, farma biznis)

Zaujala vás táto téma?

Ponúkame vám individuálnu konzultáciu alebo skupinový tréning, workshop či prednášku pre váš tím.