EQ

Zvýšte svoje EQ a buďte vo svojej práci i v živote úspešní! Naučte sa spolu s nami využívať emócie ako hnací motor motivácie, rozhodovania a konania. Objavte silu kinestetickej empatie a ľudia si vás obľúbia. S ľahkosťou im odovzdáte to, čo potrebujete!

Čo získate spoluprácou s BodyTalks ?

Očakávajte zvýšenie sebavedomia, ktoré bude trvalé, pretože jeho základom bude lepšie sebapoznanie. Sebavedomenie nezávislé od okolia či okolností.

Emócie bežia v útrobách vášho tela, naučíte sa ich rozpoznávať a zvládať ich s ľahkosťou. Nech sú akékoľvek, pozitívne či negatívne, potrebujeme ich. Naučíme vás, ako využiť ich silu, aby vás viedli tým správnym smerom.

Získate nástroje, ako predchádzať civilizačným ochoreniam, ktorých základ sú nespracované emócie a stres. Naučíte sa odbúravať z tela nahromadené toxíny, ktoré vznikajú stresom a váš výkon sa priam zázračne ustablizuje. Koniec dňom, kedy nemáte energiu a hlava vie, čo má robiť, no telo ju neposlúcha.

Naučíte sa, čo vás a vašich podriadených motivuje: čo je kľúčové, prečo ráno idú do práce a vďaka čomu sú ochotní makať s nasadením.

Počuli ste o “zrkadlení” a nefunguje? Naučíme vás aktívne počúvať nielen na úrovni “mentálnej”, ale aj telesnej. Kinestetická empatia prelamuje ľady a získať si druhú stranu bude pre vás ľahšie, ako kedykoľvek predtým.

Čo hovoria tí, ktorí sa tréningu zúčastnili?

“Praktické. Po ročnom odstupe viem povedať, že mi to zmenilo život. Viem, na čom mi záleží a ako zvládnuť ťažké dni.” (Stáňa, director farma biznis)

“Kedysi môj výkon kolísal, niekedy som sama nevedela, prečo. Posledné dva roky sa vďaka tomuto tréningu cítim stabilnejšie a sebavedomejšie.” (Monika, podnikateľka)

Pozrite si inšpiratívne videá o tom, ako sa mať rád, ako zvládať stres, či o tom, ako k sebe hovoriť pozitívne (afirmácie) či ako riešiť konflitky cez sms na našom youtube kanály: vedomá reč tela

Zaujala vás táto téma?

Ponúkame vám individuálnu konzultáciu alebo skupinový tréning, workshop či prednášku pre váš tím.