Vplyvná (seba-) prezentácia

Poznáte to, keď niekto prezentuje, takmer nič svetoborné nepovie, ale všetci sú z neho nadšení? A iný, odborník, za ktorým je kvalitná práca, to predať nevie? Máme tendenciu veriť viac neverbálnemu, ako verbálnemu prejavu, tak prečo to nevyužiť viac?

Čo získate spoluprácou s BodyTalks ?

Začnete efektívne a cielene využívať reč tela. Už dosť bolo neistých giest a póz. Naučíte sa prirodzene pozitívne ovplyvňovať svojich poslucháčov. Budete nielen sebavedome pôsobiť, ale rovnako príjemne sa v pozícii speakra začnete cítiť.

Naučíte sa, ako postaviť prezentáciu so zaujímavým úvodom, argumentačne podkutým a obsahovo zrozumiteľným jadrom. Váš záver prezentácie bude čerešničkou na torte s hladkým prechodom k diskusii.

Nadobudnete ľahkosť v nadväzovaní kontaktu s publikom. Ich pozornosť si nielen získate, ale budete schopní ju aj udržať. Existujú rôzne štýly učenia a vy sa naučíte, ako ich cielene osloviť. Ľudia vás budú ochotnejšie počúvať a lepšie si budú vaše prezentácie pamätať.

Naučíte sa účinné techniky zvládania trémy. Dostanete pod kontrolu prejavy neistoty či nepríjemných emócií.

Rozozvučíte svoj hlas a získate jednoduché triky, ako pracovať s artikuláciou, melodikou a frázovaním.

Získate konkrétnu spätnú väzbu, pri čom zostať, čoho robiť viac, z čoho ubrať a čomu sa vyhnúť.

Čo hovoria tí, ktorí sa tréningu zúčastnili?

„Je v tom oveľa viac psychológie, ako som si myslel. Mal som nepríjemnú skúsenosť s prezentáciou, pri ktorej sa mi roztriasol hlas a nevedel som pokračovať. Monika ma naučila, ako situáciu predýchať a improvizovať aj bez predchádzajúcej prípravy.“ (Marek, riaditeľ spočnosti)

Zaujala vás táto téma?

Ponúkame vám individuálnu konzultáciu alebo skupinový tréning, workshop či prednášku pre váš tím.