Majster reči tela

Viete, že vaším telom hovoríte často viac než slovami? Viete, čo z postoja vášho tela či vzhľadu ľudia čítajú? Chcete byť sebavedomí, úspešní, lepšie zvládať stres a rozvíjať svoju charizmu? Naučte sa využívať potenciál ukrytý vo vašom tele!

Čo získate spoluprácou s BodyTalks ?

Každý z vás je analytikom reči tela. Vnímate ju a podľa nej sa rozhodujete. Z nevedomia, kde sa tento proces bežne odohráva, ho posunieme do roviny vedomého vnímania signálov reči tela: z pocitu sa stanú argumenty.

Už nikdy viac nezapochybujete, či neverbálny signál, ktorý prichádza od vášho partnera v komunikácii je náhoda, alebo je zvratom v komunikácii. Naučíte sa čítať neverbálne signály s ľahkosťou. Zlaté pravidlá interpretácie zminimalizujú chyby a prinesú väčší pocit istoty, profesionality a ľudskosti.

Budete sa rozhodovať na základe faktov, nie predsudkov a pocitov.

Budete vedieť, akým základným chybám v reči tela sa vyvarovať, aby váš prejav bol sebavedomejší, s väčším vplyvom a bol pre iných uveriteľnejší.

Naučíte sa, ako ovplyvňovať cez dych a tzv. telové schémy ovplyvňovať vlastné emocionálne prežívanie a objavíte väčšiu vnútornú rovnováhu.

Vytvoríme priestor aj pre vašu krásu a jedinečnosť: vybudujte si s nami autetntický štýlový vzhľad a imidž, ktorý podporí váš zámer a charizmu.

A nebude chýbať ani práca s hlasom: konkrétne cvičenia vám prinesú pocit sebavedomia a vnútornej istoty. Naučíme vás, ako dostať pod kontrolu prejavy trémy a neistoty v hlase. Váš hlas bude znieť zvučne a isto.

Vaša investícia: 380€ plus dph

Prihláste sa už dnes, počet miest je limitovaný: 8-10 osôb v skupine zabezpečujte flexibilitu a maximálne intenzívnu prácu. Neváhajte, kontaktujte vášho HR či zamestnávateľa, je to správna investícia do vášho vzdelávania.

Čo hovoria tí, ktorí sa tréningu zúčastnili?

„Praktický tréning bohatý na spätnú väzbu, ktorá priniesla hmateľný posun každého z nás.“ (Bibiána Šoltýsová, business unit director farma biznis).

“Už to viac nebude len o hocijakom vstupe do miestnosti a podaní ruky pri predstavovaní s neistotou v hlase. Viem, kto som a ako sa chcem prezentovať.” (Petra Eliášová, Legrand)

 

Pozrite si inšpiratívne videá o očnom kontakte, osobnom priestore, ľahkom nadväzovaní vzťahov, najčastejších chybách v reči tela na našom youtube kanály: vedomá reč tela