pre-firmy_zdokonalenie-prezentacnych-zrucnosti

Nadobudnite sebavedomie pri prezentáciách pred svojim tímom, publikom či médiami. Ovládnite svoj strach, zdokonaľte rečový prejav a získajte istotu tam, kde iní len hádajú a tápajú. Dôkazom úspechu bude vnímavé obecenstvo, ktoré bude rozumieť vášmu zámeru, nielen bezducho počúvať vaše slová.

Prečo tréningy fungujú?

Veríte, že všetko začína v hlave? Ja nie. Bežný život hovorí, že to nefunguje až tak perfektne, ako sa o tom všade hovorí a píše. Vo svojej práci sa naopak sústredím na telo a vychádzam z konceptu tzv emobodimentu. V súčasnosti je akceptovaný všetkými humanitnými vedami v celosvetovom meradle. Niet pochýb o tom, že psychika je priamo ukotvená v tele, že pamäť tela je ďaleko širšia, ako pamäť jej časti (hlavy). A ak chcete dosiahnuť zmenu, nevyhnutne potrebujete pracovať na úrovni tela.

Ako prebiehajú moje tréningy?

Budeme sa spolu učiť cez pohyb, zábavu, teoretické minimum a diskusie. Budeme sa hýbať, experimentovať, preciťovať a vnímať. Budeme sa spoznávať. Budeme pracovať individuálne aj v rámci skupiny, kde vytvoríme bezpečné, pokojné a rešpektujúce prostredie. Naučíme sa, čo sú telové schémy, pohybové kvality a telová pamäť a ako s nimi pracovať.

ÁNO, mám záujem o tréning a chcem vidieť kompletný ponukový list.

 

[contact-form-7 id="2180" title="Kontaktný formulár - Ponuka pre firmy"]

Moja asistentka Gabika vás bude v priebehu 48hodín kontaktovať a prejde s vami všetky možnosti spolupráce.

 

SPÄŤ NA PONUKU