Remiášová na protikorupčnom pochode

Remiášová na protikorupčnom pochode

Na včerajšom protikorupčnom pochode sa zúčastnila aj pani Remiášová, ktorá začala svoj príhovor slovami: „Ani netušíte, aká som šťastná, že tu môžem byť s vami“. Jej príbeh v nás prirodzene budí hlboký súcit a tejto dáme by som rada venovala dnešnú analýzu.

Všimnite si hlbokú zostupujúcu vrásku na čele, medzi obočím. O tejto vráske sa vravieva, že je to vráska diplomatov. Do tváre sa zapíše u tých, ktorí sú rozvážni. Prezentuje rovnako duševné sústredenie a ak ju u niekoho spozorujete, vedzte, že sa tak ľahko nevzdá.

Remiášová na protikorupčnom pochode

Previsnuté viečka, ktoré ľahko zakrývajú oči, naznačujú intenzívny vnútorný život, introvertnejšiu povahu a „trávenie“ situácií skôr v sebe, ako navonok.

Všimnite si, že jej ústa sú užšie, v ľahkom napätí a podobne ako jej viečka a oči, naznačujú skôr uzavretú a opatrnejšiu povahu. Úzke pery sa objavujú u ľudí, ktorí majú silnú vôľu a odhodlanie.

A kde sa v jej tvári zapísal smútok? Klesajúce vrásky od koreňa nosa smerom k čeľustiam a od nosa smerom k brade sú práve tie, ktoré počas jej života aktivizoval smútok.

„Mám pre vás odkaz, ktorý nesiem vo svojom srdci už vyše 20 rokov. Bojujte za svoje práva na život. Nedovoľte, aby vám niekto na ne siahol,“ odkázala vo svojom vystúpení Anna Remiášová.

Prajem vám krásny deň

 • Monika Stehlíková
  Kto-je-Monika-Stehlikova_BodyTalksŠpičková odborníčka na reč tela a vedomú prácu s pohybom. Od roku 1996 vedie workshopy, tréningy a individuálne konzultácie zamerané na osobnostný rast svojich klientov...
 • Nenechajte si újsť
  Trening-Kralovna-reci-tela_BodyTalks
 • Kontakt

  Gabriela Belicová
  T: 0907 400 805
  M: gabika@bodytalks.sk
  Ochrana osobných údajov